Miski WC – sprawdź rekomendacje specjalistów!

Dzisiaj, gdy ktoś modernizuje toaletę oraz chce to uczynić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, iż lepiej jest wydać więcej i prócz funkcjonalności cieszyć się również wysoką estetyką.
Dzisiejsze miski WC cechują się ogromną stabilnością, trwałością a także łatwym montażem. Doskonale pasują do toalet tradycyjnych, jak również tych zaaranżowanych w trendzie nowoczesnym. Z racji na różne kształty a także odmienny wygląd każdy może wyszukać rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb a także preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 35% oraz proste czyszczenie bez zastosowania silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko a także zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia kryteria konsumentów zwłaszcza dbających o higienę łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek a także klawiszy spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę czy bidet, niż znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie zwłaszcza polecane do mieszkań współczesnych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o średnim metrażu, bo wizualnie zwiększa przestrzeń. Z uwagi na brak relacji z podłożem mycie toalety jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie wzorem a także stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie należy martwić się nieprzyjemny huk związany z uderzeniem pokrywy o muszlę. Wystarczy delikatnie popchnąć, by deska zamknęła się sama, cichutko oraz bezpiecznie!

Miski toaletowe bezkołnierzowe to najnowsze osiągnięcie stylistów aranżacji toalet, jakie zyskuje coraz większą sławę. Z racji na brak kołnierza oraz innych niepotrzebnych zagłębień w ceramice Misa WC jest bardzo prosta do utrzymania w czystości.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej toalety. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC przeznaczona jest do przymocowania na ścianie, przez co posiadasz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia utrzymanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że utrzymanie czystości jest jeszcze prostsze. Świetny wygląd w połączeniu z najwyższym poziomem higieny to jedynie niektóre korzyści wynikające z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest wyłącznie guzik spłukujący. Ogromną korzyścią podwieszanych misek WC jest to, iż bardzo łatwo jest umyć ziemię pod toaletą. Ponadto można ją postawić na większej wysokości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w stronę dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, że ubikacja, a szczególnie wucet to skupisko bakterii. Kołnierz w wc utrudnia gruntowne czyszczenie i zdezynfekowanie tej części miski, jaka jest niewidoczna dla oka, a w której gromadzi się wiele zanieczyszczeń. Odpowiedni płyn czyszczący oraz szczotka niewątpliwie ułatwią wyczyszczenie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej użycia, spłukuje jedynie część miski. Ten nieregularny przepływ sprawia, iż brud nazbierany pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Natomiast miska bezkołnierzowa, zwana także bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wcięcia), jakie zapewniają łatwy przepływ wody po całkowitym obszarze wc. Woda płynie przez kanał i równomiernie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.

One thought on “Miski WC – sprawdź rekomendacje specjalistów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 11 =