Dabew – renomowany producent wieszaków ekspozycyjnych

Część asortymentu oferowanego przez sklepy wymaga ekspozycji na wieszakach. W placówkach handlowych wykorzystywane są przede wszystkim wieszaki metalowe – są one wygodniejsze w użyciu, bardziej higieniczne, odporne na uszkodzenia i znoszą duże obciążenia.

Jak wybrać odpowiednie wieszaki ekspozycyjne?

Głównym zadaniem wieszaka ekspozycyjnego jest prezentacja towaru. Najczęściej takich wieszaków używa się w sklepach z odzieżą, ale w zależności od modelu, na wieszakach można umieszczać także inne towary. Stalowe wieszaki uchodzą za najlepsze, bo są najbardziej wytrzymałe, nie brudzą się tak jak drewno czy plastik, pasują do każdego wnętrza i są bardziej wszechstronne.

Wieszaki ze stali produkowane są w różnych rozmiarach. Jeśli potrzebny jest np. stojak na długie sukienki, należy wybrać wieszak odpowiednio wysoki, z możliwością regulowania wysokości drążków, i na tyle stabilny, że nawet duża ilość towaru nie doprowadzi do jego wygięcia czy przewrócenia. Renomowany producent będzie w stanie wyprodukować wieszaki o dowolnym kształcie, a do ekspozycji bardziej luksusowych towarów można zamówić meble premium, z najwyższej jakości materiałów, z elementami pozwalającymi na identyfikację prezentowanej marki. Warto przy tym zwrócić uwagę na sposób produkcji – metalowe akcesoria do sklepu powinny być wykonywane przy użyciu najnowszych dostępnych technologii – cięcia laserowego, obróbki na maszynach CNC i malowania proszkowego.

 

Wybór właściwego producenta wyposażenia sklepu

Wyposażając sklep w wieszaki ekspozycyjne należy kierować się nie tylko ceną, ale także jakością. W Dabew wszystkie wieszaki produkowane są na zamówienie, co daje pewność, że spełnią oczekiwania klienta i będą idealnie pasować do wnętrza. Zamówione wieszaki powinny być dostosowane do specyfiki danego sklepu, jego wielkości oraz rodzaju sprzedawanego asortymentu – u dobrych producentów można liczyć na fachowe doradztwo w tym zakresie i konsultacje przy tworzeniu projektów wyposażenia, jak również darmową wycenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − jeden =