serie baterii Deante

Najciekawsze kolekcje baterii umywalkowych Deante

Wybór baterii umywalkowych często jest przypadkowy i pozostawiony na sam koniec łazienkowych zakupów. Osobom, które są w trakcie remontu łazienki, lub go planują, często zdaje się, że baterie, które dostępne są w sklepach, nie różnią się od siebie znacznie. Prawda jest inna, a wysoka jakość wybranych produktów przekłada się na funkcjonalność i komfort użytkowania łazienki. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie baterie są chętnie wybierane przez ekspertów — przeczytaj koniecznie nasz artykuł!

Postaw na baterie od polskiego producenta!

Eksperci w branży podkreślają, że jednymi z lepszych baterii łazienkowym nie tylko na rynku polskim, ale i europejskim są te marki Deante. Marka ta już od blisko 30 lat produkuje wyposażenie do kuchni i łazienek. Asortyment tej marki eksportowany jest do prawie 50 krajów na całym świecie i z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Intensywny rozwój firmy związany jest z wysoką jakością oferowanych produktów, ciekawego wzornictwa i przystępnych cen.

Przeglądając asortyment marki Deante, można pogubić się w gąszczu różnorodnych propozycji produktowych. Liczba serii, ich różnorodność sprawia, że nawet najbardziej wymagające osoby, mogą wybrać kolekcję armatury idealną dla siebie. Poniżej przedstawiamy serie, które pomimo wielu nowości, wciąż cieszą się największym zainteresowaniem.

baterie Deante

Hiacynt, Jasmin a może Floks?

Jedną z serii, która zasługuje na wyróżnienie, jest Deante Floks. Baterie pochodzące z tej linii wyróżniają się ciekawym, nowoczesnym uchwytem. To właśnie on dodaje kolekcji ciekawego charakteru, a jednocześnie jest praktyczny i wygodny w użyciu. Baterie Floks dostępne są w kolorze chrom błyszczący. Ze względu na design, pasują przede wszystkim do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych. Walory wizualne nie są jednak jedynym atutem tych produktów. Na uwagę zasługuje też wysoka jakość wykonania oraz parametry techniczne, które zapewniają wygodę, podczas codziennego użytkowania. Modele te wyposażone zostały w ceramiczne, trwałe głowice i perlatory na końcu wylewki. Aerator napowietrza wypływającą wodę, sprawia, że jest ona perlista i przyjemna w kontakcie ze skórą. Jednocześnie te małe urządzenie sprawia, że bez specjalnego zaangażowania zużycie wody jest znacznie mniejsze.

Kolejną serią, która jest równie często wybierana, jest Deante Hiacynt. Modele z tej serii zachwycają swoją estetyką. I to właśnie dzięki niej komponują się dobrze we wnętrzach nowoczesnych oraz klasycznych. Dostępne są w aż trzech wariantach kolorystycznych: czerni, bieli oraz w chromie. Każda z tych wersji pozwala stworzyć łazienkę, dopasowaną do potrzeb domowników i odpowiadającą ich gustom. Kolekcja Deante Hiacynt składa się nie tylko z baterii stojących umywalkowych, ale także i takich montowanych podtynkowo. Nowością są modele sensoryczne, wyposażone w regulator temperatury.

Seria Deante Jasmin charakteryzuje się prostym wzornictwem. Klasyczny uchwyt został wyprofilowany w taki sposób, by swoją formą nawiązywać do korpusu. Modele te są połączeniem wysokiej jakości wykonania, ciekawego designu oraz przystępnej ceny. Tak, jak i inne serie od Deante, zostały wyposażone w ceramiczne głowice czy perlatory.

One thought on “Najciekawsze kolekcje baterii umywalkowych Deante

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − dziewięć =